Dragon Ball Kai Online
Dragon Ball Kai Online
Dragon Ball Kai Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Dragon Ball Kai Online
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 flaa team na sparku = ]

Go down 
+4
Tsubasa
Michu
Lylu
Azazel
8 posters
AutorWiadomość
Azazel




Liczba postów : 7
Join date : 06/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 9:46 pm

vol1
[You must be registered and logged in to see this link.]

vol2
[You must be registered and logged in to see this link.]

Youhei Sunohara - Flaa
Lil Rain - Azazel
Masterczulki, Aayu - Dakos
Aleks'mastaho - Aleks
Vegi Zero - Vegi
Falek

pozdrawiamy sparka = ]
Powrót do góry Go down
Lylu




Liczba postów : 5
Join date : 07/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:12 pm

Ja nie wiem, naprawde kilku z was jest zdrowo jebnietych... Wyzywacie nas od leszczy, a wstawiacie filmiki na bocie itp. I to jest ten ogar z bsa? Naprawde spodziewalem sie czegos wiecej, bo szczycicie sie tym ze macie bota? Najbardziej mnie takie cos wlasnie denerwuje :s wyzywanie od nieogarow, a pozniej wstawienie filmiku z botem. "Jebac sparkingowcow" tak, jebac nas bo nie mamy bota ;( Chyba naprawde paru z was jest az takimi nieogarami ze muscie uzywac bota, tak chodzi mi o azazela. Szczerze powiedziawszy jak zaczynalem swoja przygode z wodbo o wielu z was podziwialem np. Flaa swoim uubem rozpierdzielal reszte... No to teraz filmik Very Happy Mometami az za duzo tych efektow, ktore strasznie nie pasuja do niektorych sytuacji. I jeszcze jedna rzecz mnie bawi, ze na tym filmikach pada glownie Kennis, Xantis, Kobcio (YES), Wojtuus. No wiec teraz pewnie zaczyna sie ostre tyransko od bsow :O
@Zatra
Niezly jestes -.- Chodzi mi glownie o to ze wyzywaja od nieogarow, a cisna na bocie... Wg. mnie jest to troche nie teges nie sadzisz? Jakby latali bez bota i wyzywali, to jeszcze pol biedy. Widze ze Twoj mozg jest zbyt maly by to pojac
@Edit2
Brzozi to akurat moj best kumpel z wodbo wiec wiesz, troche o nim wiem. Expic to on potrafi, ale sam przyzna ze pvp ma marne. Ogolnie zadko wychodzil na wary, chcialem go do tego zachecic, ale nie dal sie namowic xd Wyzywasz nas od kurw i nieogarow, az tak sie przejmujesz ta gra? Szczerze powiedziawszy o tobie moge to samo powiedziec, bo nic nie pokazales procz bota wiec stfu
@Edit3
dorównasz xD No to dokladnie tak samo jak ja, wiec po co wyzywasz od nieogarow jak nawet nic nie wiesz o sparkach -.- Zabawne z tym "doruwnaniem" naprawde nie doceniasz sparka, a Dakos jako jedyny potrafi sie przyznac do paru rzeczy i za to go szanuje
@Edit4 Very Happy
Po pierwsze Creez rox xd, po drugie nie przyznamy sie bo nie jedziemy na clu, nie grales wiec nie gadaj i nie chodzi mi o to ze Dakos sie do bota przyznawal, ale to juz mniejsza z tym Suspect


Ostatnio zmieniony przez Lylu dnia Pią Lip 02, 2010 11:16 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimePon Cze 28, 2010 7:53 pm

@up
Mistrzuniu oni poszli na sparka sie zabawic i specjalnie pod to jest zrobiony filmik.

A oni mają takiego skilla że bez botów potrafili by was zajebac ale Twój umysł który jest na poziomie podstawówki nie zrozumie czegoś takiego czyms jest zabawa z botem.
Cwelu pierdolony lepiej expic na bocie i wyjsc w pizdu na dwór niż siedziec całymi tygodniami przed kompem zaśmierdziałym i grubym.

@Kurwo po raz drugi
3/4 sparka to zgraja nieogarów jebanych tępych baranów i spierdolonych klaunów.
Jedynie Dodek i Brzozi wporządku typy i z ogarem.

BTW OPIERDOL MI KOLBĘ ;d

@Kurwo po raz trzeci.
Nie grałem na sparku wiec szczym ryj.
Jak byś grał na bs'ie to byś wiedział co pokazałem i to bez bota Smile
Nie doruwnasz mi nawet jak byś miał te 18 lat Wink

@Kurwo po raz czwarty.
Robie błędy wiem ale jebie mnie to Wink
Ja nie grałem na sparku ale moj rl i Ci co wam napierdolili grali i z tego co wiem i co widziałem na filmikach to pogrom
Pocwicz and potańcz :]
Dakos nie ukrywał nigdy tego ze na bocie jedzie jak pół bs'a. Wy nie przyznacie sie do jebanego cl'a wiec nie powinieneś nawet wchodzic na ten temat.

@Kurwo po raz piąty.
Właśnie o tym mówie nie przyznacie sie do jebanego cl'a.
Dlatego powstał tytuł "Jebac Sparking" elo broń dalej swoich Smile


Ostatnio zmieniony przez ZatrA dnia Wto Lip 06, 2010 7:11 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Michu

Michu


Liczba postów : 13
Join date : 06/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeWto Cze 29, 2010 10:15 am

Graj bez bota na otsie gz... Jak nie masz rl zycia i chce ci sie expic to twoja sprawa, czy w pvp pokazac skilla. Bot jest po to zeby umilic gre i to nie chodzi o pvp jezeli poszli sie tam zabawic to poszli i na bocie, bo nie chcialo im sie expic a re attack poprostu im sie przydal hah. A teraz placzzesz chociaz i tak wy mieliscie podobno cla
Powrót do góry Go down
Tsubasa




Liczba postów : 4
Join date : 13/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeSro Lip 14, 2010 2:42 pm

a ja gdzie :F

@ lylu

bylem z ta ekipa w teamie (bez bota all) i uwierz mi ze nawet bez bota by was rozjebali Wink
Powrót do góry Go down
Mill Nago




Liczba postów : 4
Join date : 24/05/2010
Nick w grze : Mill Nago

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeNie Lip 18, 2010 6:43 pm

Powiem tak Filmik zajebisty jak sie ogląda ownedy ciotów ze sparka xd
Ale jedno tez powiem BS = BOT xD
Powrót do góry Go down
Lylu




Liczba postów : 5
Join date : 07/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 12:57 pm

@Mill
ty sie akurat nie odzwywaj, bo jestes jedna z najwiekszych pizd na meteorze ;o
@Tsuba
W sumie to troche nas nie doceniacie, a po grze na mirrored u Lutza, widze na serio kto robil masowe :s I juz nawet nie chodzi o to czy z botem czy bez, ale wg mnie nie powinno sie oceniac pvp jesli samemu sie lata na bocie
Powrót do góry Go down
yariza




Liczba postów : 10
Join date : 24/05/2010
Nick w grze : yariza

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 5:27 pm

Lylu w 100 % sie z Toba zgadzam !
Powrót do góry Go down
Devertt

Devertt


Liczba postów : 40
Join date : 30/05/2010
Nick w grze : Dilvertino

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimePon Sie 02, 2010 11:22 am

huje muje
Powrót do góry Go down
yariza




Liczba postów : 10
Join date : 24/05/2010
Nick w grze : yariza

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 9:06 pm

morda w ziemie Bsie zasrany
Powrót do góry Go down
Tsubasa




Liczba postów : 4
Join date : 13/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeSob Sie 14, 2010 3:57 am

Lylu napisał:
@Mill
ty sie akurat nie odzwywaj, bo jestes jedna z najwiekszych pizd na meteorze ;o
@Tsuba
W sumie to troche nas nie doceniacie, a po grze na mirrored u Lutza, widze na serio kto robil masowe :s I juz nawet nie chodzi o to czy z botem czy bez, ale wg mnie nie powinno sie oceniac pvp jesli samemu sie lata na bocie

czyli mozna mi sie wypowiadac bo gralem bez bota Razz i dawalem se spokojnie rade ;] kazdy ci to potwierdzi moj drogi bylem chyba jedyny bez bota tylko pod koniec bsa jak juuz bylo wiadomo ze res to jechalem na bocie
Powrót do góry Go down
Lylu




Liczba postów : 5
Join date : 07/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 11:53 am

@Tsu
W sumie nie twierdze ze masz slabe pvp xd i rozumiem ze sie wypowiadasz, ale chodzi mi o Twoich kumpli ;s
Powrót do góry Go down
Tsubasa




Liczba postów : 4
Join date : 13/05/2010
Nick w grze : -----

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 3:49 am

hmm flaa ma zajebiste pvp ale nudzi bo na wodbo niebylo pvp xd

azazel = niemial pvp ale nauczylismy go tego i mozna powiedziec ze nawet je ma
dakos= tak samo (ale dakos to pro bot xd)
Powrót do góry Go down
Inny

Inny


Liczba postów : 7
Join date : 20/05/2010
Nick w grze : Inqub

flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 6:01 pm

Jaa pamietasz 2.2 XD tsuba Bloni Myslesobie i jakis brolly vs Ja XD pro ogar akszjon xP potem mnie straszyles ze bana zalapie XD


Co do bs potwierdzam koncowka Tsuba bot mode oN ^^ dopiero koncowka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





flaa team na sparku = ] Empty
PisanieTemat: Re: flaa team na sparku = ]   flaa team na sparku = ] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
flaa team na sparku = ]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball Kai Online :: Hydepark :: Pogaduchy-
Skocz do: